Jak zvětšit malou koupelnu

Renovace koupelny může být drahá. Pokud se pokoušíte přetvořit rozpočet, který nabízí šikovnost, jsou zde naše tipy pro získání maximálního stylu s minimálními výdaji.

Najít další úložiště

Stěhování stěn je skutečný rozpočet. Místo toho zkuste použít nalezený prostor. Například, vkládat police do oblasti mezi stěnovými sloupky a vytvářet tak vertikální úložiště, které nevyžaduje podlahovou plochu.

Odrazit světlo se zrcadly

Přidání okna nebo světlíku může přinést velké peníze na projekt remodelingu. Pokud vaše koupelna postrádá světlo, olupujte oči tím, že přidáte reflexní zrcadla. Zrcadlo (nebo seskupení zrcadel) je cenově dostupný způsob, jak přidat osobnost a prostorově odrážející jiskru nad marnost.

Přidat styl s jednoduchou dlaždicí

Nenávidíte vzhled prostorového prefabrikovaného sprchového koutu, ale postrádáte kapsy dostatečně hluboké pro to, aby jste si dali vymykat vlastní dlaždice? Glazurní dlažba metra stojí jen pár dolarů za metr čtvereční a vytváří nadčasový vzhled.

Dodržujte tradiční povrchové úpravy

Bezpečná cesta k plýtvání penězi na přeměně koupelny je naplnit to mýdly, které nebudou trvat. Zajistěte, aby vaše investice trvala několik let tím, že přilnete k neutrálním barvám a přirozeným povrchům. Tyto vyzkoušené a pravdivé klasiky jsou obvykle méně drahé než jejich trendy protějšky, a jsou pravděpodobnější vydržet test času.

Přidat na další úložiště

Kabinetry jsou drahé, ale neznehodnoťte kvalitu v koupelně, kde mokré prostředí může rychle poškodit levné dřevotřískové desky. Chcete-li šetřit peníze, vyberte jednu dobře vyrobenou marnivost se skrytým úložným prostorem a poté přidejte do stěn další úložné prostory s levnými otevřenými policemi.

Jděte tučně s tapetami

Podlahová krytina může vypadat luxusní, ale přichází také s velkou cenou. Ušetřete peníze bez obětování stylu pomocí odvážně vzorkovaných tapet, které dodávají osobnost vašim koupelnovým stěnám. Vyhněte se peelingu a dalším problémům výběrem vodotěsného papíru, který je vyroben speciálně pro koupelnu.

Zdroj: BHG

Sledujte nás na sociálních sítích: