Význam osvětlení v koupelnách

Většina koupelen téměř vždy obsahuje zrcadla, často velké, a ty musí být dobře osvětlené, aby byly lichotivé a aby vám umožnily vidět, co děláte, když si kartáčujete, česáte nebo kontrolujete vaše šaty pro vlákna.

Osvětlení v koupenách

Na straně praktických úvah je osvětlení také důležitým designem, který může pomoci vaší koupelně vypadat co nejlépe. Dobré osvětlení se však nestane jen tak, ale skutečně vyžaduje dobrý plán.

Osvětlení může být přirozené nebo umělé a může být dodáváno v různých výškách a různých směrech. Nahoru, dolů a ze strany.

Plánování osvětlení v koupelnách je velmi důležité, ve věku 60 let; oči průměrného člověka vyžadují dvakrát tolik světla pro jasné vidění, jako tomu bylo u téhož člověka ve věku 25 let.

Je velmi důležité plánovat jak budoucnost, tak i dnes, pokud jde o zajištění dostatečného světla.

Světla by měla být umístěna tak, aby odhalila prahy, kroky a oblasti, které by mohly být mokré nebo kluzké. Světla nad zrcadly odklánějí nepravidelné stíny na obličejích, jsou-li jedinými světelnými zdroji v oblasti.

Poskytování dodatečného světla ze stran vyváží úrovně osvětlení a snižuje stíny. Zrcadla mohou být použity k odrazu světla kolem místnosti zvyšující jeho účinek umístění zrcadla na zeď oproti oknu násobek světla k dispozici místnosti během dne.

Vždy se ujistěte, že elektrické spotřebiče v koupelně jsou instalovány bezpečně. Světla umístěná nad koupelnami nebo uvnitř sprchových koutek by měla být odolná vůči parám a jasně schválena pro použití na mokrých místech.

Úspěšné plány osvětlení zahrnují kombinaci okolního, úkolu, akcentu a dekorativního osvětlení.

Okolí je hlavní vrstvou světla v místnosti. Je dodáván pomocí stropních nebo nástěnných svítidel, stejně jako přírodních zdrojů, jako jsou okna.

Zdůrazněte, že do místnosti přidáváte hloubku a stín.

Úloha poskytuje osvětlení pro konkrétní účely, například osvětlení oblasti koupání. Je to prakticky a koupelna osvětlení okolo Varity zrcadla je rozhodující.

Dekorativní, dodává světlo pro okolní vrstvu, speciální světelné efekty mohou být dramatické a přitažlivé jako konstrukční prvek.

Strip, instalace pásového světla nad zrcátkem je dobrým způsobem, jak zajistit rovnoměrné rozložení osvětlení pro úkony péče.

Bude dobré vybrat jasné, bílé žárovky, které zajistí nejlepší osvětlení. Instalace osvětlení pásky na každé straně zrcadla obecně minimalizuje vzhled stínů.

Zdroj: NewVision

Sledujte nás na sociálních sítích: