Nápady na obklad kuchyně

Obkladové dlaždice může vzít návrh kuchyně na nové úrovně za přijatelnou cenu. Dnes budeme sdílet některé nápady a rady ohledně toho, jak vybrat nejnovější trendy v oblasti kuchyňských dlaždic pro váš domov. Také vám pomůžeme najít místní experty a instalační pracovníky, kteří vám pomohou ve všech krocích procesu a ujistěte se, že váš projekt je skvělý!

Co je backsplash dlažba a jaké nástroje potřebujete?
Dlaždice backsplash je skvělý dotek, který dává vaší kuchyni nový vzhled, aniž by tráví čas nebo peníze větší renovace. Obkladů jsou prodloužení vašeho čítače, který funguje jako ochrana proti tekutinám, ale dekorace z dlaždic může také přidat krásný dotek do návrhu vašeho prostoru. Většina konstrukcí kuchyňských dlaždic může být instalována rychleji a efektivněji než větší renovace.

lineární kuchyňská dlaždice backsplash
Jaké materiály můžete použít pro Backsplash?
S pomocí specialisty můžete vybrat materiál a vzorek, který funguje pro váš rozpočet, rozvrh a dlouhodobé cíle. Keramické, sklo, přírodní kámen a porcelán vytvářejí krásné zpětné vazby. Ať už jste si vybrali cokoliv, ujistěte se, že váš materiál komplimenty vašeho pultu. Pokud hledáte prodávat svůj dům v budoucnu, nechte design jednoduchý a nadčasový.

Vybírání instalačních materiálů Backsplash
Existují dva hlavní typy materiálů, které se používají k instalaci dlaždic zpětného sklonu, k lepidlům pro lepení obkladaček a maltám nebo k paletě. Váš výběr materiálu závisí na vašem preferenčním materiálu. Váš odborník na instalaci vám pomůže najít dokonalý materiál pro váš projekt.

Keramická dlažba nabízí téměř nekonečné pole živých barevných možností. Keramické dlaždice lze aplikovat s lepidlem na tmelení.
Kamenná dlažba je dodávána v různých přírodních materiálech. Tyto dlaždice jsou instalovány s maltou a jsou prefektivní pro ty, kteří hledají přirozený vzhled.
Porcelánová taška nabízí krásné kamenné úpravy i barvy. Porcelán je také instalován malta.
Skleněná dlaždice je k dispozici v různých vzorech a barvách, aby poskytla vizuální zájem. Skleněná dlažba se aplikuje na tenkou maltu.
Jak nainstalovat Backsplash dlaždice
S pomocí odborníka je proces instalace backsplash dlaždice obvykle přímý. Zde je přehled procesu, který by odborník následoval:

Nejprve chráníme náš stůl s plastovou fólií a položíme polohu zadní stěny na stěnu, abychom zajistili správné uložení.
Dále odstraníme všechny kryty otvorů a pískeme po stěně, otřete veškerý prach nebo úlomky vlhkým hadříkem a poté označíte středovou čárou na polovinu mezi deskou a skříněmi pomocí tužky.
Aplikujeme tenkou vrstvu lepidla na dlaždice nebo maltu na stěnu pomocí stěrky, začínající středovou osou a pracující směrem ven.
Poté nastavíme dlaždice, začínající na spodním řádku a vytažením ze středu.
Když se dostaneme do skříňky nebo do jiné oblasti, která vyžaduje ozdobenou dlažbu, ujistíme se, že používáme správné vybavení, abychom vyrobili naše řezy, označili dlaždice a nakonec jsme je nakrájeli.
Po dokončení toho necháme lepidlo na dlažbu suché přes noc nebo podle pokynů pro lepení.
Jakmile je lepidlo suché, vyplníme spáry maltou a čistíme prostor houbou a vodou.
Instalace backsplash dlaždice je proces, ale s pomocí jednoho z našich profesionálů se můžete ujistit, že krása, trvanlivost a funkce backsplash dlaždice jsou dlouhodobě chráněny.

Zdroj :flooringamerica

Sledujte nás na sociálních sítích: