Kuchyně

KUCHYNĚ NEVŠEDNÍ HODNOTY

Kuchyně není jen místem pro vaření. Profesní zkušenosti tvůrců kuchyní předurčují jejich charakter. Příznačné je jejich prvotřídní provedení umožňující uživatelům nadprůměrný komfort. Bohaté užití přírodních i technických materiálů pro kuchyně na míru, špičkové vybavení zabudovanými technickými prvky a individuální design, jsou jejich významnými rysy. Na první pohled je patrná nezaměnitelná nabídka vysokého uživatelského komfortu kuchyně za relativně dostupnou cenu.

KAŽDÁ KUCHYNĚ JE ORIGINÁL

U většiny firem dostanete na výběr z předem připravené nabídky modelů kuchyně. Mezi nimi pak hledáte ten, který je Vaší představě nejblíže. U kuchyní stačí zvolit základní stylizaci provedení a vše ostatní už záleží na Vás a kreativitě designera, s kterým kuchyni připravujete. Společně můžete vytvořit věrnou repliku rustikální babičkovské kuchyně, tradiční rodinnou kuchyni z masivních dřevin, nebo moderní kuchyni současného designu. Je jedno jak složitý prostor máte k dispozici. Stejně tak se nemusíte bát projevit své představy a nároky. Infini se umí přizpůsobit nakoukněte do fotogalerie kuchyní. Díky používané formě softwaru i organizaci výroby může designer vytvořit optimální sestavu pomocí úpravy rozměrů jednotlivých prvků. Stejně tak může individuálně pro každou kuchyni navolit tvaroslovní, materiálovou skladbu a barevnost. Informační systém přenese toto zadání v elektronické podobě až do objednávek materiálů a výrobní dokumentace.

ROZDÍL JE V NÁS

Každý designer i jeho klient dostává k dispozici obrovský prostor k uplatnění nových řešení a osobitých nápadů. Svoboda volby je svázána s velkou odpovědností. Proto mohou s takovým potenciálem pracovat jen ti, kteří jej dokážou využít a ti kteří umí nacházet originální a přitom praktické řešení pro konkrétní prostor a konkrétního klienta. Ti, kteří mají smysl pro tvar, proporce i detail, pro kombinaci materiálů a barev. Ti, kteří umí naslouchat, porozumět a najít cestu k realizaci Vašich představ aniž by ztratili odvahu a chuť hledat nové. Předností naší tvorby je profesionální výrobní zázemí. Spojuje se v něm dovednost ruční práce s vyspělou technologií. Praktické zkušenosti s elektronickým informačním systémem, zaručujícím okamžitou dostupnost potřebných informací. Odvaha k zpracování nejnáročnějších materiálů spolu s aplikací nových prvků nábytkové mechaniky. Inovačním vývojem prochází naše produkce každým dnem.V praxi, v těsném kontaktu s naším

zákazníkem. Denně získáváme a realizujeme Vaše nové požadavky a vylepšujeme naše výrobky. Stejně tak aplikujeme nové komponenty, nábytkovou mechaniku a systémy zvyšující uživatelský komfort. Budujeme tým, který na prodejních místech a výrobním závodě denně plní Vaše individuální představy a přání. Zvolili jsme obtížnější cestu, ale jsme přesvědčeni, že do budoucna je jedinou a správnou. Kromě našich osobních schopností máme k dispozici bezkonkurenční formu softwaru, flexibilní formu organizace práce postavenou na přehledném toku informací, moderní výrobu a skvělé obchodní partnery, respektující pravidla zásobování v systému ‚ just-in-time.

TECHNOLOGICKÁ ÚROVEŇ, KVALITA PRÁCE

Vážíme si dokonale provedené řemeslné práce. Je to ta nejcennější deviza, vyrůstající z tradic předávaných z generace na generaci. Navzdory stále rostoucí úrovni technologií zůstanou lidská dovednost, zkušenosti a vztah k precizně odvedené práci nezastupitelnými. Jsme rádi, že těmito dovednostmi jsou obdařeni i naši spolupracovníci a těší nás, že je to patrné i v našich realizacích.

Sebešikovnější ruce však nedokáží pracovat v takovém tempu a objemu jako špičková výrobní technologie. Proto ten největší objem výroby svěřujeme plně automatizovaným technologickým centrům. Propojeným s informační sítí, po které do výrobního závodu přichází klíčové informace od projektantů na vzdálených prodejních místech. Tato centra plní zadání – rychle, přesně a efektivně. S ohromující produktivitou. Navzdory obrovským investičním nákladům postupně zdokonalujeme naše technologické vybavení – od prvotního zpracování vstupních materiálů až po fázi konečné povrchové úpravy. Každý systém si vyžaduje důslednou kontrolu. Protože nic nejde jen tak samo, je systém kontroly naším stálým a do budoucna možná nejdůležitějším výrobním úkolem. Důvěřuj a prověřuj.