Kompletní zajištění projektu, od samotného návrhu přes dodávku materiálu, zhotovení a předání celého projektu klientovi.

Vždy se snažíme vcítit do Vašich představ a navrhnout co nejlepší interiérový design. Na začátku každého projektu s Vámi projdeme Vaše požadavky a přání a následně vypracujeme 3d návrh interiéru, na kterém Vám odprezentujeme celou koncepci prostoru. Odsouhlasený návrh interiéru dále rozpracujeme a vytvoříme dokumentaci pro provedení interiéru. Na základě výběrového řízení vybereme vhodné dodavatele a realizační firmy a řídíme realizaci, až po konečné předání interiéru k jeho užívání.

Při navrhování interiérů se vždy snažíme splnit všechny Vaše přání a požadavky. Na začátku každého projektu je nutné se důkladně vcítit do Vašich potřeb. Návrh interiéru bytu nebo domu je komplexní záležitostí, při které bytový designer kombinuje odborné znalosti s estetikou a nejnovějšími trendy v oblasti bytového designu a navrhování bytových interiérů. Naši bytoví architekti analyzují jednotlivé požadavky a navrhnou Vám řešení, které bude ušité na míru Vaší konkrétní představě.