Trendy, které odborníci říkají, že se nevrátí v roce 2019

Když se naše kalendáře dostanou do konce a ruch prázdnin zdobí a vykresluje rampy až do rychlosti světla, je čas podívat se zpět na domácí výzdobu a designové trendy, které byly nejoblíbenější v roce 2018 – a které jsou na cestě ven Nový rok.

Tým společnosti Modsy – online designový servis, který vám umožňuje „vyzkoušet si před nákupem“ nový nábytek a dekor – použil své údaje, aby sestavil trendovou zprávu nazvanou State of the Home , která určila výběr stylů a maloobchodní nákupy s největší pravděpodobností pokračovat v popularitě až do roku 2019. A které z nich už jsou ochlazovány.

Zde jsou jejich předpovědi trendů o tom, co je a co je pro rok 2019:

IN: Modernismus
Převážně nejpočetnější státy ve svazu vybírají moderní styl nad rustikálními a ty byly dvě nejoblíbenější návrhy pro rok 2018, podle Modsyho . Nejmodernějším státem je Nové Mexiko (47 procent) a nejméně moderní stát je Oklahoma (17 procent). Většinou se severovýchodní a západní státy většinou upřednostňují modernější styl rustikální estetiky, zatímco státy střední a jižní jsou stále přitahovány k rustikálnímu vzhledu.

OUT ( a IN): Rustikální
Je bezpečné říci, že Amerika by mohla konečně překonat svou posedlost s estetikou „Fixer Upper“. Dokonce i v „rustikálním statku chic“ hlavního města Texasu, kde sídlí Chip a Joanna Gaines, více lidí preferuje mod rustikální (o 5 procent) – a, jak jsme předtím uváděli, nejoblíbenější styl domova v Texasu je střední- století ranč. Mississippi je stále nejvíce rustikální stát, nicméně (55 procent), zatímco Aljaška byla nejméně rustikální stát (u 25 procent).

Křivka je však taková, že stále nakupujeme neutrální, zemité prvky pro naše domovy v dravách – s falešnými rostlinami, přírodními vlákny a textury a poufs, které v roce 2018 nakupují 100 nejlepších výrobků, které nakupují spotřebitelé a všichni jsou stále nejlepších hráčů v prognóze trendů Modsy v roce 2019 .

IN: Průmyslový styl
Pokud jste obrovský fanoušek kovu a betonu, máte štěstí: Průmyslové styly se očekávají až v roce 2019. Nejvíce na Západě, kde jsou nejvíce průmyslové státy Jižní Dakota (27%), Wyoming 23 procent) a Oregon (17 procent). V Moddy Style Quiz, blues a neutrální (nebo jak Carson Kressley volá je, „bleu-trals“) ovládal předpovídání palety palety, stejně, a jsou odstíny populární s více průmyslovou atmosférou.

„Trendy řemesel se rozšiřují do menších up-a-coming měst, které čerpají z tisíciletí, řemeslného piva a živého půdního stylu. Mysli na to, že jsou vystaveny cihlu, smíšeným kovům a mužským strukturám,“ říká Alessandra Woodová, ředitelka stylu v Modsy.

OUT: Velká výměna vstupenek
V roce 2018 se zdá, že jsme se v součtu posunuli směrem od investování do nábytku s velkými nálepkami a místo toho (chytře) se rozhodujeme aktualizovat naše pokoje pomocí nástěnného nábytku a domácího příslušenství. Podle údajů společnosti Modsy bylo v roce 2018 nejpopulárnějšími položkami nákupních vozíků zákazníků polštáře, koberce, nástěnné malby, zrcadla, rostliny, postranní stoly, poufs, stolní lampy, podlahové lampy a konferenční stolky. Styly, které nyní hledáme v roce 2019, jsou kousky s jemnějšími, zakřivenými liniemi, něco s trochu klasického rozmaru, odvážných neutrálních a přírodních textur a více uměleckých a malířských textilií a výtisků.

IN: Rostliny
Jsme zelení s závisti nad každou místností a vignetou, kterou sdílí The Jungalow, a tráví zeleně v dravách a dodává více zeleně našim vlastním prostorům – a to jak živými, tak falešnými rostlinami. Ať už se jedná o skutečné čištění vzduchu nebo jen o přidání dalších organických prvků do našich vnitřních obytných prostorů, v roce 2018 ovládaly rostliny nákupní vozíky – a tady v Apartment Therapy jsme dokonce spustili samostatný Instagram, který pokryje tuto kolektivní posedlost se všemi zelenými a rostoucími, Já rostl ještě . Zelená barva je však venku, pouze šest procent lidí ji vybírá pro zdi.

OUT: Millenniální růžová
Tučné, trendové barvy jsou zdánlivě na ústupu, s chladnějšími a klasicky uklidňujícími palety znovu získávají přízeň v roce 2019 . Nejvyšší barvy vybrané zákazníky společnosti Modsy v roce 2018 zahrnovaly blues (33 procent) a neutrální (17 procent), přičemž pouze malá frakce zvolila pastely (3 procenty).

„Zatímco tisíciletí růžová možná byla všechnu zuřivost (nebo jsme si mysleli), lidé ji ve skutečnosti nechtějí po celém svém domě,“ říká Wood.

To sleduje nedávné uvedení na trh tisíciletí zaměřené online paintové společnosti Clare , jejíž pečlivě vyvážený výběr barev obsahuje několik odstínů blues a jinak většinou neutrální paletu.

Zdroj: Apartment Therapy

Sledujte nás na sociálních sítích: