Krb bez komínu a kdekoliv, proč ne?

Díky moderním technologiím dnes můžete mít krb kdekoliv chcete bez nutnosti komínu.

Ano jedná se o krby na biopaliva, tedy takzvané biokrby. Tyto biokrby mohou mít nespočet tvarů a barev a lze je montovat do betonu, cihel, ytongu nebo sádrokartonu. Designovému řešení se tady meze nekladou a lze vymyslet až neskutečná řešení.

Jednoduchý náčrt

Nejenom že působí jako nádherný designový prvek a mohou navodit u vás doma příjemnou atmosféru, ale jsou i funkční. Biokrby mají totiž výhřevnost od zhruba 2 do 6kW. Dokáží tedy s přehledem vytopit třeba obývací pokoj. Nemusíme se samozřejmě omezovat jen na obývací pokoj, biokrby jde totiž montovat naprosto všude. Ať se jedná o obývací pokoj, ložnici, chodbu, kuchyň nebo i koupelnu. Další výhodou biokrbů je palivo. Jeden litr stojí kolem sto korun a doba hoření v závislosti na biokrbu je 3 až 6 hodin, a dokonce můžete zakoupit parfémované bioetanoly, takže zároveň můžete prosto provonět.

Nejčastěji je ReConstruct montuje do obývacích prostor, kde dotvářejí celkový vzhled místnosti a utváří tak dominantní prvek. Stěny, které budujeme a do kterých biokrb osazujeme pak mohou být zcela hladké, polepené dekorativní tapetou, obloženy přírodním kamenem, kovem nebo i dřevem. Dodáváme tím jedinečný a osobitý styl, který je nejen nevšední ale vždy jedinečný.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Sledujte nás na sociálních sítích: